• بیتی شعر تصادفی
  • جمله ای انگیزشی
  • آخرین خبرهای ایران و جهان
  • جدیدترین اخبار فناوری
  • جدیدترین اخبار ورزشی

بیتی شعر تصادفی

جمله ای انگیزشی

آخرین خبرهای ایران و جهان

جدیدترین اخبار فناوری

جدیدترین اخبار ورزشی

تم مورد علاقه شما؟

مختصری از زندگینامه من

به نام خداوند جان و خرد/ کز این برتر اندیشه برنگذرد

سلام ✿ !

اینجانب حامد جاوید در یکم بهمن سال 1367در تهران به دنیا آمدم. دوران کودکی خوبی داشتم و خوشبخت بودم که زیر سایه پدر و مادری مهربان و درستکار تربیت شدم.

از پاییز 1374ساکن کرج هستیم؛ دوران ابتدایی در دبستان شهید بلال حبشی و مقطع راهنمایی در مدرسه راهنمایی شهید غفاری کردان و دوران شور و شوق نوجوانی نیز در دبیرستان شهید بهشتی هشتگرد و در رشته ریاضی فیزیک، سپری شد.

مانند اکثر بچه های دهه شصت، کنکور و ورود به دانشگاه برای من نیز سختی‌ها و مسائل خودش را داشت؛ همین بس که با رتبه 3755 رشته ریاضی فیزیک، ناباورانه در دانشگاه پیام نور واحد کرج پذیرفته شدم!! ولی خوشحال بودم که رشته مهندسی فناوری اطلاعات پذیرش شده بودم چیزی که واقعا به اون علاقه داشتم. به هر صورت سال 1392 بود که در رشته مهندسی فناوری اطلاعات فارغ‌التحصیل شدم. متاسفانه ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با وجود علاقه زیادی که داشتم و دارم برایم مقدور نبود و نیست!

از همان شروع دانشگاه و حتی قبل تر از آن، بدلیل اینکه پدرم کارگر بود و نمی توانست آنطور که دلش می‌خواست پشتیبان مالی من باشد و همینطور علاقه شخصی خودم، در تابستان های هر سال کار و باری برای خودم داشتم! از کارگری ساختمان گرفته تا کار توی کارخانه‌ها و شرکت‌ها؛ و بالاخره راه اندازی اولین کسب و کار خودم: کافی نت! کافی‌نتی جالب و دوست داشتنی در کمالشهرِ کرج.

در بهار فراموش نشدنی 1393، با توجه به فراهم بودن شرایط (از جمله عشق!) ازدواج کردم. همسرم از آذری‌های خونگرم و با محبت است که همه زندگی من شد و بدون شک، زندگی بعد از ازدواجم معنی بهتری پیدا کرد و خیلی خیلی ازش ممنونم.

در حال حاضر(مرداد1396) واقعاً خوشحالم! چون با حمایت‌های همسر و خانواده عزیزم شرایط خوبی فراهم شد و توانستم برنامه نویسی و طراحی‌ وب که علاقه اصلی و همیشگی‌ام بود رو دنبال کنم. کافی نت را هم به یکی از دوستانم واگذار کردم که امیدوارم برای ایشان نیز سوددهی مناسبی داشته باشد.

در پایان اینکه:

  • عاشق طبیعت هستم و تفریح!
  • خیلی اهل سیاست نیستم و معتقدم انسان ها برای داشتن آرامش و زندگی واقعیِ ارزشمند، به سیاسیون احتیاجی ندارند!
  • معتقدم برای خوشبختی ما انسان ها وجود عشق، خودباوری، امید و برنامه ریزی صحیح اجتناب‌ناپذر است.
یکی درد و یکی درمان پسندد / یکی وصل و یکی هجران پسندد
من از درمان و درد و وصل و هجران / پسندم آنچه را جانان پسندد

به امید موفقیت و باتشکر♥

حامد جاوید Hamed Javid

مرداد1396