• بیتی شعر تصادفی
  • جمله ای انگیزشی
  • آخرین خبرهای ایران و جهان
  • جدیدترین اخبار فناوری
  • جدیدترین اخبار ورزشی

بیتی شعر تصادفی

جمله ای انگیزشی

آخرین خبرهای ایران و جهان

جدیدترین اخبار فناوری

جدیدترین اخبار ورزشی

تم مورد علاقه شما؟

مختصری از زندگینامه من

به نام خداوند جان و خرد/ کز این برتر اندیشه برنگذرد

سلام ✿ !

اینجانب حامد جاوید در یکم بهمن سال 1367در تهران به دنیا آمدم. دوران کودکی خوبی داشتم و خوشبخت بودم که زیر سایه پدر و مادری مهربان و درستکار تربیت شدم (حقیقتو میگم نه مثل تبلیغات انتخاباتی!)

از پاییز 1374ساکن کرج هستیم؛ دوران ابتدایی در دبستان مختلط(!!) شهید بلال حبشی و مقطع راهنمایی در مدرسه راهنمایی شهید غفاری کردان و دبیرستان همزمان با دوران شور و شوق نوجوانی در دبیرستان شهید بهشتی هشتگرد در رشته ریاضی، سپری شد! یادش بخیر...

مانند همه بچه های دهه شصت، کنکور و ورود به دانشگاه برای من داستان مفصلی داشت ولی فرصت نیست بگم(!) همین بس که با رتبه 3755 در رشته ریاضی، ناباورانه در دانشگاه پیام نور واحد کرج قبول شدم !! که خوشبختانه مهندسی فناوری اطلاعات رو انتخاب کرده بودم و از روی علاقه ولی با دلپژمردگی لیسانس رو گرفتم. ادامه تحصیل با وجود علاقه زیادی که داشتم و دارم برایم مقدور نبود و نیس!

پدرم کارگر بود و خیلی نمی توانست پشتیبان مالی من باشد، برای همین از همان شروع دانشگاه و حتی قبل تر از آن، در تابستان های هر سال کار و باری برای خودم داشتم. از کارگری ساختمان گرفته تا کار توی کارخانه و شرکت؛ و بالاخره راه اندازی کسب و کار خودم: کافی نت و وب!

بهار 1393، پس از راه اندازی اولین کسب و کار خودم که کافی نتی جالب و دوست داشتنی در کمالشهر کرج بود، با توجه به فراهم بودن همه شرایط لازم و کافی از جمله عشق،ازدواج کردم! همسر من، از آذری های خونگرم و با محبت است. همه زندگی من شد و زندگی، بعد از ازدواجم معنی پیدا کرد! که خیلی خیلی ازش ممنونم.

در حال حاضر(مرداد1396) خیلی خوشحالم! چون شرایط خوبی فراهم شد و تونستم برنامه نویسی و طراحی وب که علاقه اصلی و همیشگیم بود رو دنبال کنم. کافی نتم رو هم، به یکی از دوستانم واگذار کردم و امیدوارم براش سوددهی داشته باشه و سکوی خوبی بشه!

در پایان اینکه:

  • عاشق طبیعت هستم و تفریح!
  • خیلی اهل سیاست نیستم و معتقدم انسان ها برای داشتن آرامش و زندگی واقعیِ ارزشمند، به سیاسیون احتیاجی ندارند! والّا !!
  • معتقدم عشق، خودباوری، امید و برنامه ریزی برای خوشبختی ما انسان ها ضروریست!
  • و عقاید دیگر که فعلاً نگم برات...!
یکی درد و یکی درمان پسندد / یکی وصل و یکی هجران پسندد
من از درمان و درد و وصل و هجران / پسندم آنچه را جانان پسندد

به امید موفقیت و باتشکر♥

حامد جاوید Hamed Javid

مرداد1396